Ostalofutsal

Makarani zaključili dalmatinski kvartet za završnicu kupa koja bi se trebala odigrati sredinom prosinca

26. studenog 2020. - 23:31

Pobjedom u zaostaloj utakmici nad Uspinjačom Novo vrijeme Apfel je postalo četvrti sudionik završnog „Final Foura“ malonogometnog kupa Hrvatske. Makarani su se tako pridružili Olmissumu, Vrgorcu i Splitu koji su ranije izborili završnicu koja bi se trebala odigrati sredinom prosinca.

Od početka susreta domaći su imali nadmoć na terenu, a u prednost dolaze u 8. minuti kada je Pulinho prošao po desnoj strani i ubacio na drugu vratnicu za Pašalića koji iz blizine posprema loptu u vrata gostiju. U 14. minuti Sokol je bio u idealnoj prigodi za pogodak kada se sam našao na 7-8 metara od vrata Piplice, ali je pucao iznad vrata Zagrebčana.

U nastavku većih uzbuđenja nije bilo do 29. minute kada se Pašalić po drugi put mogao upisati u strijelce, pucao je neometan sa desetak metara...

25. travanj 2024 15:48