Bogdanović zabio 22 koša Miamiju, Utah je prelomila utakmicu u trećoj četvrtini

13. veljače 2020. - 10:02

Utah Jazz su sinoć upisali četvrtu pobjedu zaredom, sa 116-101 su bili bolji od Miami Heata na svom terenu, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je u 35 minuta na terenu zabio 22 koša (šut iz igre 9/17, trice 3/6) i upisao sedam skokova te četiri asistencije.

Najbolji strijelac bio je Donovan Mitchell sa 26 koševa, a Jordan Clarkson je dodao 21 koš. Centar Jazza Rudy Gobert je ubacio 16 koševa i 20 skokova. Kod Miamija najbolji je bio Jimmy Butler sa 25 ubačaja.

Miami je vodio 28-25 nakon prve četvrtine, zatvorivši taj dio utakmice serijom 10-2. Heat je tada povećao svoju prednost na 52-47 na poluvremenu. No u trećoj četvrtini Utah, nakon osam koševa Mitchella i sedam Bogdanovića, dolazi u vodstvo i na kraju tog dijela utakmice vodi 79-74. U zadnjoj četvrtini Jazz...

20. travanj 2024 10:15