HajdukLOPTA JE OKRUGLA

Ovo je moguće samo u nogometu! Sve je brutalno na strani Hajduka koji dominira, a Slovaci vode!? Ovo sve otkriva...

Piše M. Bi.
15. kolovoza 2024. - 22:23

Nogomet je jedan od rijetkih sportova u kojemu igrački i statistički inferiorna momčad može onu bolju - pobijediti. Teško će se to dogoditi u košarci, rukometu, odbojci... to se egzaktni sportovi u kojima bolje momčadi gotovo uvijek pobjeđuju. Tu mislim na utakmice u kojoj jedna momčad dominira, a ne na one u kojima su protivnici ravnopravni.

Nešto takvo događa se upravo u Poljudu gdje su sve brojke na strani Hajduka nakon prvog poluvremena, jedino je rezultat na strani gostiju iz Ružomberoka. I nije da bi se mijenjali Slovaci, da bi žrtvovali vodstvo za bolju statistiku.

U prvom poluvremenu Bijeli su uputili 11 udaraca prema vratima gostiju. Slovaci tek dva. Uz to, Hajduk je imao četiri kornera, gosti dva. Posjed lopte bio je 66:34 u korist Hajduka...

Sve je na strani Bijelih, osim rezultata. Nogomet je to...