Hajdukmoćno oružje

Hajduk je protiv Istre prezentirao jednu novotariju koja ga je odmah učinila puno opasnijim

19. srpnja 2022. - 13:14

Hajduk je otvorio novu prvenstvenu sezonu na najbolji mogući način, pobjedom na gostovanju u Puli kod Istre 1961 (2:0), koja je prije svega djelovala rutinski i poprilično dominantno.

Strijelci za Hajduk bili su Dario Melnjak u 43. minuti i Marko Livaja u 60., a oba pogotka postignuta su glavom. I dok je Melnjakov došao kao rezultat dolaska Bijelih pred gol Lovre Majkića s velikim brojem igrača, zbog čega je oštar poluvisoki ubačaj Lukasa Grgića u startu bio praktički "pola gola", Livajin je došao kao posljedica uigrane akcije iz udarca iz kuta, koja je imala svoju premijeru u Puli.

- Uvježbavamo razne akcije na treningu pa tako i ove. Pričali smo na poluvremenu o tim situacijama i vidjeli ste da nisu bile jednako izvedene u prvom i drugom dijelu. Zadovoljan sam kako smo...

19. travanj 2024 08:04