Domaći nogometPodijelili bodove

Riječani počeli slaviti pobjedu nad Goricom, a onda se javio VAR: poništen pogodak u sudačkoj nadoknadi jer je strijelac igrao rukom

Piše Toni Roić/SN
16. veljače 2020. - 19:52

Gorica i Rijeka odigrali su neodlučeno 0:0, a gosti mogu žaliti za preostala dva boda poslije propuštenih prilika u prvom poluvremenu, dok im je u 90. minuti pogodak poništen poslije intervencije video tehnologije. Gorica je pak imala vratnicu Kristijana Lovrića iz slobodnog udarca, pišu Sportske novosti

Nakon što je Osijek kao i prošle sezone uskrsnuo trijumfom protiv Dinama, Gorici i Rijeci je postalo jasno da im remi u međusobnom ogledu malo znači. Gostima je kao naručen došao i subotnji poraz Hajduka jer su pobjedom mogli i opet preskočiti Osijek, i približiti se drugoplasiranim Splićanima na samo bod zaostatka.

Odigrala je Rijeka odlično prvo poluvrijeme, na kraju kojeg je zaista mogla plakati za propuštenim. Da ne bude barem dva razlike za goste pobrinuo se...

16. travanj 2024 06:06