Domaći nogometbrzi dogovor

Hajdukov protivnik u Kupu se pojačao, Malogorski je poznat kao odličan malonogometni vratar

10. listopada 2022. - 07:03

Pojačao se Tehničar iz Cvetkovca, Hajdukov protivnik u kupu, uzeli su novog vratara, to je Goran Malogorski! Branio je za Bratstvo iz Kunovca, na lokalnoj razini, ali je šire i opće poznat kao odličan malonogometni vratar. S momčadi CB Doberman osvojio je Kutiju Šibica, osobito poznat malonogometni turnir u Hrvatskoj. Malogorski je jedini vratar u povijesti tog turnira koji je osvojio naslov, a da nije primio pogodak!

Tehničar je objavo dolazak Malogorskog, već je debitirao ovog vikenda, Tehničar je igrao 3:3 kod Borca u Imbriovecu, primio gol u 93. minuti za izjednačenje... Malogorski je predstavljen na stranicama Facebooka Tehničara:

- Izuzetno mi je drago da sam stigao u Tehničar, dogovorili smo sve u par minuta i sretan sam da mogu pomoći. Jučer sam debitirao protiv...

02. svibanj 2024 08:19