Domaći nogometPRAVDU SU U PARIŠKOM SUSRETU FRANCUSKE I RUMUNJSKE DOBRO DIJELILI HRVATI

Bebek Francuzima odsudio remi

6. rujna 2009. - 22:08

Ivan Bebek imao je odgovornost i čast u subotu suditi kvalifikacijski susret za odlazak na Svjetsko prvenstvo između Francuske i Rumunjske. Susret skupine 7 odigrao se u Parizu na Saint-Denis stadionu, te završio remijem (1:1).

Domaćini su poveli početkom drugog poluvremena pogotkom Thierrya Henryja, ali su Rumunji sretno došli do boda autogolom Juliena Escudea u 56. minuti. Ovaj susret je bio od velike važnosti za obje momčadi, te su ovakvim ishodom Francuzi dosta smanjili šanse za prvo mjesto u skupini, dok se Rumunjska oprostila od nadanja kako bi mogli zaigrati u Južnoj Africi.

Bebek je zajedno sa svojim pomoćnicima Tomislavom Petrovićem i Tomislavom Šetkom, te četvrtim sucem Marijom Strahonjom, vrlo dobro odsudio susret, te je podijelio samo dva žuta kartona, po jedan...

20. rujan 2024 15:39