Mali nogometIzgubili derbi

Prvi poraz Crnice u drugom dijelu sezone; Šibenčanima koban bio njihov bivši igrač

Piše Krešimir Gulin
1. ožujka 2020. - 12:17

Malonogometaši Crnice doživjeli su prvi poraz u drugom dijelu sezone u 1.HMNL. U derbiju kola, Šibenčani su izgubili u Omišu od Olmissuma 6:4. Ovom pobjedom, Omišani su se probili na prvo mjesto na tablici, dok Crnica i dalje čvrsto drži treću poziciju koja im jamči prednost domaćeg terena u četvrtfinalu play offa.

Momčad trenera Mladena Perice imala je bod u džepu sve do zadnje dvije minute. U tim trenucima je na semaforu svjetlilo 4:4, a onda su domaćini golovima Stjepana Perišića u 39. minuti i Mateja Horvata u 40. minuti stigli do važne pobjede. Inače, Šibenčanima je bio koban njihov bivši član Perišić koji ih je 'torpedirao' s tri zgoditka.

Dvostruki strijelac za Crnicu bio je Saša Subotić, dok su jednom mrežu domaćeg vratara Luketina tresli Stojković i Protega.

U idućem kolu, u petak u 18,30 sati, Crnica na Baldekinu dočekuje Split.

17. travanj 2024 17:53