OstaloMALI NOGOMET |

‘CRVENO PLAVI‘ KUĆI PJEVAJUĆI Square uzeo sva tri boda u Vrgorcu, domaćina srušili Haron Džanković i Josip Nebergoj!

24. listopada 2020. - 19:44
Dvije sigurne pobjede kod kuće, protiv AFC Universitasa i Osijek Kelmea, ali i dva poraza, od Futsal Dinama u Zagrebu za bodove, te Olmissuma, prvaka, u osmini finala kupa kod kuće, prikazano u sve četiri spomenute utakmice podigle su samopouzdanje u Gospinom polju, u redovima Squarea, koji je novu sezonu dočekao baš oslabljen, bez većine udarnih igrača. Čak je za neke bio siguran putnik u niži rang, a za većinu sastav koji će se od prve do zadnje minute sezone grčevito boriti za ostanak.

Međutim, Square je u 4. kolu slavio s 3:1 usred Vrgorca, koji je neki dan dobio doprvaka Novo vrijeme Alumnus usred Makarske. Square je dobio tri od četiri prve utakmice nove sezone. Osvojio je 9 od 12 mogućih bodova!

U Vrgorcu su 'crveno plavi' poveli pogotkom Harona Džankovića iz slobodnog udarca s devet metara u prvom poluvremenu. Domaćin je izjednačio u nastavku na 1:1, ali vrlo brzo je Josip Nebergoj 'uklizao' te zakucao loptu u mrežu domaćina za novo vodstvo. Nakon što je domaćin krenuo na sve ili ništa, pokušao izjednačiti, Džanković je stigao do lopte te pogodio iz svoje polovice nebranjeni gol.

Square je drugi na tablici. Bolji je samo prvak Olmissum protiv kojeg igra kod kuće u idućem, 5. kolu.

SEMAFOR 4. kolo
Petak, 23. listopada:
Osijek Kelme – AFC Universitas (odgođeno), Olmissum – Novo vrijeme Apfel 3:2, subota, 24. listopada: Uspinjača Gimka – Alumnus (odgođeno), Vrgorac – Square 1:3, Crnica – Futsal Dinamo (20 sati).

POREDAK
1. Olmissum 12 bodova / 4 utakmice (18:3), 2. Square 9 bodova / 4 utakmice (11:7), 3. Futsal Dinamo 6 bodova / 3 utakmice (4:3), 4. Novo vrijeme Apfel 6 bodova / 4 utakmice (10:10), 5. Crnica 6 bodova / 3 utakmice (8:9), 6. Alumnus 4 boda / 3 utakmice (10:11), 7. Vrgorac 4 boda / 4 utakmice (8:12), 8. Uspinjača Gimka 3 boda / 3 utakmice (9:12), 9. AFC Universitas bez boda / 3 utakmice (4:8), 10. Osijek Kelme bez boda / 3 utakmice (7:16).