NogometDRUGA ŽUPANIJSKA LIGA |

OSAM U TRPNJU, ČETIRI U POPOVIĆIMA I DVA U STONU ‘Petarda‘ braće Koludrović, SOŠK 1919. slavi Frankovića, koji je pokvario debi Libertasa

27. rujna 2020. - 20:36
Tri utakmice su odigrane, i u sve tri je tri boda uzeo domaćin, i u sve tri je domaćin bio bolji s dva razlike. Razlika je samo što je čak osam pogodaka viđeno u Trpnju (Faraon – Rat 5:3), u Popovićima duplo manje nego u Trpnju (Enkel – Putniković 3:1), a u Stonu duplo manje nego u Popovićima (SOŠK 1919. – Nogometna akademija Libertas 2:0).

Osam pogodaka u Trpnju. Rat je vodio s 1:0, Rat je izjednačio na 2:2, i Rat je zadnji pogodio za konačnih 5:3 pobjedu Faraona. Za goste su pogađali – redom – Nikola Nogalo u 5., Luka Violić u 17. i Matej Rogić u 63. minuti, a za domaćina Bruno Koludrović u 9. minuti za 1:1, Luka Koludrović u 13. minuti za 2:1, pa u 40. minuti Bruno Koludrović za 3:2, pa u 44. minuti Luka Koludrović za 4:2, te u 58. minuti Bruno Koludrović za 5:2. Dakle, svih pet pogodaka za domaćina braća Koludrović, Bruno je postigao tri, jedan više od mlađeg brata Luka.

U Popovićima gost je poveo u 7. minuti (Nikola Jeić), a nakon toga domaćin – 1:1 Marko Beletić u 19., te zatim dva puta Ivan Perić, i to u nastavku. Za 2:1 u 55., a za konačnih 3:1 u 70. minuti.

U Stonu – Hrvoje Franković je donio radost domaćinu, kojeg je s klupe vodio Srđan Botica. Franković je pogađao u 65. i 67. minuti. Zanimljivo, kontra (svog) SOŠK-a 1919. bio je Stonjanin Sandro Salacan, sad član Nogometne akademije Libertas, novog člana nogometne obitelji Dubrovačko-neretvanske županije.

Nije se igralo u Potomju (Grk - Omladinac) jer gosti zbog nevremena nisu mogli isploviti s otoka.

RASPORED 2. kolo
Nedjelja, 4. listopada, Kuna
: Rat – Omladinac, Putniković: Putniković – Grk, Kupari: NA Libertas – Enkel, Trpanj: Faraon – SOŠK 1919.
19. travanj 2024 23:33